32226230

Pět důvodů, proč letět soukromým letadlem

Účinnost, flexibilita a bezpečnost jsou hlavními důvody, proč firmy a podnikatelé se rozhodli k letu soukromým letadlem.

  1. Účinnost

„Berkshire [Hathaway] byla lépe mnou má letadlo k dispozici jít a dělat nabídky. Je to navíc; jsme udělali věci, které bych to dělal, kdyby jsme neměli letadlo. „

– Warren Buffet, Berkshire Hathaway (majitel NetJets)

I když některé soukromé trysky mohou létat rychleji než komerční letecké společnosti (Gulfstream G650 má maximální rychlost 982 km / h), největší úspora času soukromým letadlem je konec zbytečného čekání, zatímco jste ještě na zemi. Příště budete létat na komerčních letadlech, počítat minut – nebo dokonce hodin, -, že to trvá mezi dostat na letiště a vlastně vzlet. Myslete z linek v oblasti přistěhovalectví a bezpečnosti, čas to bere vše z cestujících na palubě a dlouhé čekání pro vaše zavazadla poté, co jste přistáli. Když letíte na soukromé letadlo, průměrná čekací doba při FBO je asi pět nebo šest minut. Neexistuje žádné zbytečné řazení do fronty a ne ve spěchu z jedné brány do druhé. Když přistanete, bude auto bude čekat, aby vás do cílové destinace s minimálním úsilím. Tentokrát úspora je ještě větší, když obchodní proudová letadla vám umožní letět přímo a vyhnout se návazných letů, nebo – což je často možné – když letíte do business jet letiště blíže k vlastnímu cíli.

V USA, může Privat Jets přistát na zhruba 10krát mnoha letištích jsou komerční letecké společnosti (více než 5000 v porovnání s kolem 550). Přidaná dostupnost poskytovaná soukromé tryskáče je ještě větší výhody, pokud hledáte dostat části světa, které nejsou zvlášť dobře sloužil leteckými společnostmi; obchodní jet let můžete doslova ušetřit několik dní na cestách.

  1. Flexibilita

„Chcete-li dokončit jednání, letět domů přes noc a cítit svěží ráno, velká kabina soukromé letadlo, je perfektní.“

– Ben Jacques, Mezinárodní úřad pro letectví

Obchodní trysky nabízejí cestujícím možnost, aby služební cesty, které by byly nemožné, když létání na komerční letecké společnosti. To platí u všech velikostí letadel; menší světelné paprsky jako Cessna Citation Mustang je, aby bylo možné mít setkání v Amsterdamu, Frankfurtu a Miláně v jeden den, a stále vám domů, že večer. Na větších modelů letadel, schopné létání rychleji a dál, je možné mít snídani setkání v Hongkongu, obchodní oběd v Šanghaji a večeři v Bombaji. Když letíte na soukromým letadlem jste plně pod kontrolou své vlastní plán. To znamená, že si můžete sjednat letadlo v krátkém čase, nebo předkládat změny na poslední chvíli letu pomocí mobilního telefonu.

I když budete chtít změnit své plány a pozemky na jiném letišti na půl cesty prostřednictvím vašeho letu, to je obvykle žádný problém. A samozřejmě, pokud jste běží pozdě, letadlo čeká na vás.

  1. Comfort

„Soukromý zákazník opravdu hledají, aby se prostor a životní styl, který se používá k zemi do vzduchu. Chtějí příjemné prostředí pro relaxaci a bavit. „

Zlatý věk létání letecké společnosti se skutečně pryč. Chcete-li aerolinií jste jen číslo sedadla. Na soukromé letadlo posádka jsou opravdu k službám; budou odkazovat na vás jménem a léčit vás jako zákazník oceňuje. Můžete také zapomenout na vakuově balené stodge, které jste zvyklí jíst při letu na letecké společnosti, tam jsou nyní spousta specializovaných cateringových společností, které poskytují vynikající kuchyni pro soukromé cestující proudových a dokonce i oceněnou hvězdičkou Michelin kuchařů. Dokonce i ty nejmenší Privat Jets – i když ne o moc větší než auto – poskytují dostatek prostoru na spaní, bavit a podnikání. Na větší konci soukromé tryskové spektra, převede dopravní letadla – také známý jako „bizliners“ – jsou často označována jako „létající byty“ a mají plně zařízené koupelny, hlavní ložnice a funkce jako opulentní, jak si můžete představit.

Ale komfort obchodní letecké dopravy začíná před nalodit na vaše soukromé letadlo. Online charter Bookers – a nové členství společnosti jako kola byla urychlena – jsou s použitím technologie, aby vzali na stres, který je obvykle spojené s rezervaci letu. Jakmile se dostanete na letiště, provozovatele potravinářských podniků a / nebo provozovatele letadel, až se dostanete do cílové destinace zaručí vaše soukromé letadlo zážitek je, jak pohodlné je to možné, nabízí bezvadný standard služeb.

Vaše zavazadla také cestuje v trysce s vámi a lze načíst přímo do vašeho auta, což je důležité, pokud si vezete cenné předměty.

  1. Ochrana osobních údajů

„Máme celou řadu klientů; se pohybují od podniky až po vysoce-net-jednotlivci hodnoty k osobnostem, kteří jen velmi těžko prochází letiště, zejména s rodinou. „

Soukromé trysky jsou popsány jako „soukromá“ z nějakého důvodu. Když přijedete na terminálu, jste pár vteřin od posílení do letadla, aniž by přilákat jakýkoli nežádoucí pozornost. Když jste na palubě, máte možnost chovat se, jako byste byli doma, nebo na obchodní jednání, bez rizika, že by byla ohrožena citlivých informací. Větší Privat Jets také mají oddělené konferenční prostory, což vám umožní co nejlépe využít svůj čas, i když jste 40.000 stop nad zemí.

  1. Bezpečnost

„Podnikatelé a firmy, které spoléhají na obchodních letadel, aby splnily své vaše představy jsou si dobře vědomi toho, že podnik letecký sdílí bezpečnostní rekord srovnatelnou s komerční letecké společnosti. Je to částečně proto, že školení, certifikace, a pokračuje-odborné způsobilosti požadavky na piloty obchodní letecké dopravy a posádky jsou často srovnatelné. – A někdy přísnější „

Dobré soukromí provozovatelé proudové mít bezvadné bezpečnostní záznamy. Oni vybrat jen ty nejlepší piloty následující přísný náborového procesu a prosazovat systémy řízení bezpečnosti, který soupeřit jakékoliv obchodní leteckou společnost. V zemích byly místní letecké společnosti byly zapojeny v řadě incidentů, se některé společnosti umožňují pouze jejich zaměstnanci létat na soukromé letadlo, protože mají pocit, že je mnohem bezpečnější.

Pokud vlastníte soukromé letadlo, budete mít také možnost zvolit si vlastní pilota (y) a posádce zajistit klid.